KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9445557
nr 944 5557
signerad A Pettersson, Stilleben, 44x36
Kondition: krackeleringar
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 februari 2015
kl 19:54:26
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)